DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Hollanda da üç gün sürecek bir fuara katılmak istiyorum bunun için hangi vize türüne başvuru yapmalıyım?

• Merhaba. Fuar katilimi is ile ilgili ise (yani bir firmayi veya kendi isinizi temsilen fuara katiliyor veya fuari ziyaret ederek orada cesitli is ortaklari ve alicilar/saticilarla gorusmeler yapmayi planliyorsaniz) Ticaret, degilse (mesela sadece bir tuketici olarak ilginizi ceken bir alandaki bir fuari ziyaretci olarak gezmek icin gelecekseniz, ornegin bir kitap veya bilgisayar oyunlari fuari gibi) Turistik vize almaniz gerekir. Fuar katilimlari icin vize evraklari arasinda gidilecek etkinlige ait giris bileti veya benzeri, onaylanmis bir belge sunulmalidir.

https://visa.vfsglobal.com/one-pager/netherlands/turkey/turkish/

• @pnktr Aslında ticari vize için randevu almıştım ama sonradan yanlış mı yaptım diye kuşkuya düştüm. Fuara katılacağıma dair fuar katılım belgesi alacağım. Fuar Greentech yani tarımsal Fuar. Katılmamdaki öncelikli amacım son teknolojileri yerinde görmek daha önce görüştüğüm bazı firmalarla şahsen tanışmak mesleğim çiftçilik, daha önce bu alanda aldığım bir patent var. Bu durumda ticari vize başvuruma devam ediyorum. İnterneti taradım ama sizinki gibi açıklayıcı bir yanıta rastlamadım. Yardımınız için çok teşekkür ederim.

• Rica ederim. Eger fuarda daha onceden iletisiminiz olan katilimci firmalar ile gorusme yapacaksaniz, vize basvurusu yapmadan once kendileriyle yazisip fuar icerisinde bir saat icin randevu talep edin ve onlardan gelen onay emailini de (eger varsa onceki iletisimlerinizle birlikte) basvurunuza ekleyin. Faydasi olur,

Benzer Başlıklar

• 20
  • 2
  • 52
  • 6
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |