DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@kiloniner dert etmeyin çekilişten 1-2 gün önce daha önce forum tarafından hazırlanmış DS260 paketini indirip formu ve türkçe karşılıklarını görüp hazırlık sağlayabilirsiniz yada yine forum tarafından hazırlanmış youtube kanalındada olan ds260 doldurma videosunu izleyerekte hakim olabilirsiniz forma. Bu esnada aklınıza takılan bölümler olursa formda onları kenarı not alabilirsiniz ve daha sonra forumun arama bölümünü kullanarak çözümlerinede kavuşabilirsiniz. Böylelikle kazanmış olursanız formu doldurmaya hazır olursunuz. Tabii bu söylediklerimi yapmanız için 1-2 gün şartıda yok heyecanınıza yenik düşerseniz şimdiden hazırlığınızı yapabilirsiniz 😄

Linkleride buraya bırakayım

https://yesilkartforum.com/cekilis/?amp=1

Teşekkürler! Bilgileri anımsamak için şimdiden forumdaki konuları tekrar tekrar incelemeye, notlar almaya ve süreci kronolojik olarak sıralamaya koyuldum. Olur da beklenen haberi 4 Mayıs tarihinde alırsak hazırlıksız yakalanmamak gerek!

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Dün sana dediğim "pahalı araba" örneği buna dayanıyordu işte 🙂 Bu memlekette pahalı araba çok büyük bir gider kaynağı alanlar için. Mümkün olduğunca fazla gelir kalemi üretmek lazım.

Ya hocam belirli bir geliri geçtiğinde bence alınır 🙂 Sonuçta o kadar para kazanmişsin ve dünyaya 1 kere geliyorsun... Ömrü hayatımızda 1 kere premium birşey kullanalim değil mi? 🙂

• Kendimi çok çaresiz hissediyorum bu sıralar. 26 yaşına gireceğim bu yaz. Hayatımın dönüm noktası diyebileceğim bir dönemindeyim. Olmasını umut ettiğim, beklemek zorunda olduğum bir, iki şey var. Eğer bunlar olursa bir nebze olsun rahatlayacağım. Sadece bazen hayatın nasıl bu kadar hızlı geçtiğini sorgulayıp duruyorum. 2016'ya dönebilmek o kadar isterdim ki. Geçmişe olan özlemim hiç dinmiyor. Yarın olsa, bugünü özlüyorum. Belki de geleceğin bilinmezliğinden çok geçmişin hissettirdiği güven duygusundan sanırım. Yaşım ilerledikçe bazı şeyler daha da düzene girer diye umuyordum fakat her şey daha karmaşık bir hal almaya başlıyor. Sadece 17-18 yaşımda küçücük odamda, yanımda evcil hayvanımla gökyüzüne baktığımda ki hissettiğim o güzel duyguları özlüyorum. Hayatım boyunca hep dünyanın en umutlu insanı olmuşumdur belki de. Olumlu düşünen ve hayata olumlu bakan bir insan oldum ve ciddi anlamda bunun karşılığını gördüm hep. Bilmiyorum sadece yaşım ilerledikçe eskisi kadar güzel bakabildiğimi hissedemiyorum gökyüzüne. Hayallerime sanki daha çok uzaklaşıyorum gibi hissediyorum. Dün biraz oturdum yapmak istediklerimi, hayallerimi vs. düşündüm. Neleri yaparsam günün sonunda ''Oh be başardım, hayallerimi gerçekleştirdim'' diyebileceğim diye düşündüm. Bunların maliyeti ne kadar diye hesapladım. Toplam 30 bin euro çıktı. Evet hayatta yapmak istediklerim sadece 30 bin euro. Onun haricinde daha sonra kendime ait evimde, ortalama gelirim olsun yaşayıp gideyim. Dizi-film izler, oyun oynar, kitap okurum ve benden mutlusu da olmaz. Umarım hayallerimi gerçekleştirebilirim...

• ⭐⭐

@SonsuzlukVeÖtesine Ben de 26 yaşımdayım ve son zamanlarda sizin gibi hayatı sorguluyorum hep ne istediğimi soruyorum kendime, ama ben bir cevap bulamıyorum ne yazık ki… Umarım hayallerinizi gerçekleştirirsiniz 🙏

• @SonsuzlukVeÖtesine, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Kendimi çok çaresiz hissediyorum bu sıralar. 26 yaşına gireceğim bu yaz. Hayatımın dönüm noktası diyebileceğim bir dönemindeyim. Olmasını umut ettiğim, beklemek zorunda olduğum bir, iki şey var. Eğer bunlar olursa bir nebze olsun rahatlayacağım. Sadece bazen hayatın nasıl bu kadar hızlı geçtiğini sorgulayıp duruyorum. 2016'ya dönebilmek o kadar isterdim ki. Geçmişe olan özlemim hiç dinmiyor. Yarın olsa, bugünü özlüyorum. Belki de geleceğin bilinmezliğinden çok geçmişin hissettirdiği güven duygusundan sanırım. Yaşım ilerledikçe bazı şeyler daha da düzene girer diye umuyordum fakat her şey daha karmaşık bir hal almaya başlıyor. Sadece 17-18 yaşımda küçücük odamda, yanımda evcil hayvanımla gökyüzüne baktığımda ki hissettiğim o güzel duyguları özlüyorum. Hayatım boyunca hep dünyanın en umutlu insanı olmuşumdur belki de. Olumlu düşünen ve hayata olumlu bakan bir insan oldum ve ciddi anlamda bunun karşılığını gördüm hep. Bilmiyorum sadece yaşım ilerledikçe eskisi kadar güzel bakabildiğimi hissedemiyorum gökyüzüne. Hayallerime sanki daha çok uzaklaşıyorum gibi hissediyorum. Dün biraz oturdum yapmak istediklerimi, hayallerimi vs. düşündüm. Neleri yaparsam günün sonunda ''Oh be başardım, hayallerimi gerçekleştirdim'' diyebileceğim diye düşündüm. Bunların maliyeti ne kadar diye hesapladım. Toplam 30 bin euro çıktı. Evet hayatta yapmak istediklerim sadece 30 bin euro. Onun haricinde daha sonra kendime ait evimde, ortalama gelirim olsun yaşayıp gideyim. Dizi-film izler, oyun oynar, kitap okurum ve benden mutlusu da olmaz. Umarım hayallerimi gerçekleştirebilirim...

Dostum bence her genç in oldugu gibi sorun tamamen maddi imkansizliklardan kaynaklı. Bu sorunu aştıgında daha mutlu bir hayatin olucak.

• @SonsuzlukVeÖtesine bunu çabalamadan yapman çok zor sence çabalıyor musun? sence hedeflerin için mücadele ediyor musun kendine bunu sorduğunda cevabın evet yapıyorum ama olmuyor mu diyorsun yoksa hiç denemiyor birşeyin yolun da gitmesi için bekliyor musun yada denedin olmuyorsa neden olmadığını düşünüp farklı yollar deniyor musun ?

30 yaşındayım hayatım boyunca hep hedeflerim oldu hep bir mücadele içindeydim uzun yol şoförü bir babam kuaför bir annem vardı sıfırdan gelip ikisi senelerce çalışıp beni ve kardeşimi bugunlere getirmek için mücadele etmiş iki ebeveynlerdi onlardan birşey isteyecek şımarıkta bir çocuk olmadım ama hep hedeflerim vardı bunları şımarık çocuklar gibi istemek yerine mücadele ederdim ilk okula giderken bilgisayarım yoktu gta oynamak için internet cafe gitmek isterdim arkadaşlarımla ailemde para olmadığını bildiğim için gider çaycılara girer bidonlarını alır su doldurur çeşmeden bana para verirlerdi onla internet cafe giderdim meğerse annem verirmiş çaycıya para sen ver mücadele etsin demek için orta okulda arkadaşlarım yaz tatillerinde oyun oynarken ben gözlükçüde çalışırdım motosiklet almak için daha büyük hedeflerim olduğu için artık sevdiğim işte eğitim almak için birikim yaptım yaptığım birikimle kurslara gttim şuan çok iyi bir iş yerinde yüksek maaşla çalışıyorum evlenirken kiralık ev bile beni sarsarken zamanında aldığım eğitimler kararlar sayesinde geçen ay bugun evimi satın aldım bir miktar borçlar şimdi borcumu bitirmek için mücade ediyorum ama eşimde arkamda mücade ediyorum türkiyeden gitmek için tek sebebim çocuklarımın iyi bir eğitim alması ve onlara amerika vatandaşlığı gibi bir seçeneği olaması için gc başvuruyorum çıkarsa tüm emeklerimle geldiğim konumdan belki uber şöförü olacam belli bir düzene gelene kadar eski türikyedeki hallerimde olacam ama annem babamın benim için yaptığı mücadeleyi bende çocuklarım için yapacağım

Karamsar olma dostum yşaın çok genç hedefin için mücadele et olmuyorsa mücadele yöntemini değiştir ama istersen herşeyi başarır insan yeterki mücadeleni kaybetme.

• ⭐⭐

@gtx295 Benim dediğim olay zaten o serveti yaratmadan öncesi. Eğer kayda değer bir servet varsa ortada tabiki biraz tadını çıkartmak lazım :)) Ama dozajı iyi ayarlamak lazım sürdürülebilirlik adına.

• ⭐⭐

@SonsuzlukVeÖtesine Yaş geçtikçe geçmişe özlem ciddi derecede artıyor. Benim yaşım da 42. Arada ben de çocukken izlediğim filmleri açar açar izlerim 🙂 Kendinize belli hedefler koyup o hedefler doğrultusunda çalışmanız ve sadece çalışmayıp yatırım yapmayı da öğrenmeniz lazım. Mesleğinizden veya yaptığınız işten memnun değilseliz yaşınız daha 26, yeni bir meslek öğrenip yeni denizlere yelken açabilirsiniz. Artık teknoloji sayesinde bilgiye ulaşmak çok kolay. Youtube üzerinden bile size iyi paralar kazandırabilecek işler öğrenmek mümkün. 30bin Euro dediğiniz hayaller gezi v.s. ise bu yaş için tamamen heba edilmiş bir para olarak bakarım şahsen. Gelecekte buna bolca zamanınız olur. Şu anda ana hedef nasıl daha fazla para kazanabilirim ve kazandığımı işleterek nasıl paradan para kazanabilirim olmalı. Söylemesi kolay diyebilirsiniz ama bu hayattaki en önemli şey bence. Bu mantaliyete ulaştıkran sonra zaten hayattan bekledikleriniz bir bir gelmeye başlayacak. Dediğim gibi yaşınız çok genç, daralacak veya umutsuzluğa düşecek bir durum yok 🙂

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 Benim dediğim olay zaten o serveti yaratmadan öncesi. Eğer kayda değer bir servet varsa ortada tabiki biraz tadını çıkartmak lazım :)) Ama dozajı iyi ayarlamak lazım sürdürülebilirlik adına.

Tabiki herşeyi almiyacaksin. Herşeyin bir sonu vardir 🙂 Valla yavaş yavaş derslere odaklandim bende azda olsa ay sonuna kadar backtest ler vs bitmiş olur. Bu akşam da bright dan fonu aliyorum. Yavaş yavaş oradan da pozisyon almaya başliycaz.

• ⭐⭐

merhaba herkese evet kaldı 29 gün ramazanda bitiyor bayram mayramderken bir 10 günde öyle geçer az kaldı... az kaldı da bu b1-b2 lere bile randevu verilmezken sizce bu sene kazananlar için ankaradan randevu alabilmek mümkün olacak mı acaba? çok endişeliyim... benim vizem var bana çıksa gider aos yaparım diyorum ama nişanlımın vizesi yok şimdi bunun için ayrı plan kurmam gerek hangisi daha kolay olursa onu seçicem

• @SonsuzlukVeÖtesine, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Kendimi çok çaresiz hissediyorum bu sıralar. 26 yaşına gireceğim bu yaz. Hayatımın dönüm noktası diyebileceğim bir dönemindeyim. Olmasını umut ettiğim, beklemek zorunda olduğum bir, iki şey var. Eğer bunlar olursa bir nebze olsun rahatlayacağım. Sadece bazen hayatın nasıl bu kadar hızlı geçtiğini sorgulayıp duruyorum. 2016'ya dönebilmek o kadar isterdim ki. Geçmişe olan özlemim hiç dinmiyor. Yarın olsa, bugünü özlüyorum. Belki de geleceğin bilinmezliğinden çok geçmişin hissettirdiği güven duygusundan sanırım. Yaşım ilerledikçe bazı şeyler daha da düzene girer diye umuyordum fakat her şey daha karmaşık bir hal almaya başlıyor. Sadece 17-18 yaşımda küçücük odamda, yanımda evcil hayvanımla gökyüzüne baktığımda ki hissettiğim o güzel duyguları özlüyorum. Hayatım boyunca hep dünyanın en umutlu insanı olmuşumdur belki de. Olumlu düşünen ve hayata olumlu bakan bir insan oldum ve ciddi anlamda bunun karşılığını gördüm hep. Bilmiyorum sadece yaşım ilerledikçe eskisi kadar güzel bakabildiğimi hissedemiyorum gökyüzüne. Hayallerime sanki daha çok uzaklaşıyorum gibi hissediyorum. Dün biraz oturdum yapmak istediklerimi, hayallerimi vs. düşündüm. Neleri yaparsam günün sonunda ''Oh be başardım, hayallerimi gerçekleştirdim'' diyebileceğim diye düşündüm. Bunların maliyeti ne kadar diye hesapladım. Toplam 30 bin euro çıktı. Evet hayatta yapmak istediklerim sadece 30 bin euro. Onun haricinde daha sonra kendime ait evimde, ortalama gelirim olsun yaşayıp gideyim. Dizi-film izler, oyun oynar, kitap okurum ve benden mutlusu da olmaz. Umarım hayallerimi gerçekleştirebilirim...

Selam! 26. yaşımdan sana sevgiyle el sallayan ve 27. yaşına doğru adım adım giden bir arkadaşın olarak yazdıklarını okuduktan sonra buraya birkaç şey karalamaktan kendimi alıkoyamadım.

Kendini çaresiz hissettiğinden bahsetmişsin, çaresiz değil de hedefsiz olabilir misin? Ne demiş Montaigne: "Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgâr yardım edemez." -aslında hayatının dönüm noktası olduğu bir dönemde olduğunu, beklemek zorunda olduğunu düşündüğün birkaç şey var. "Eğer bunlar olursa bir nebze olsun rahatlayacağım." derken aslında gelecekte gerçekleşme ihtimali olan birtakım şeylere bağlanmışsın fakat o düğümün seni sıktığının, harekete geçmeni engellediğinin farkında olmayabilirsin. Arayı açmadan "-hedefsiz olabilir misin?" kısmına tekrar dönmek istiyorum, burada söylemek istediğim şey aslında gelecekte olacak bu bir, iki şeye odaklanırken günümüzü, anı kaçırıyor olman ve aslında yapabileceğin birçok şey, atabileceğin sayısız farklı adım varken odağını sadece onlara aktardığın için diğerlerini göremiyor, bir hedef belirleyemiyor olmandı.

Hayat oldukça hızlı geçiyor, gerçekten de öyle fakat bunu sadece içinde bulunduğumuz, bizi kendisiyle beraber sürükleyen zaman rüzgarında ayağa kalkıp duraksayınca, bir de geriye bakınca hissediyoruz. Güneşli ama seni yakmayan, ılık rüzgarın estiği bir günde denize girdiğini, ardına bakmadan ufka doğru yüzdüğünü düşün. Bir an için duraksayıp ardına baktığında sahili ne kadar da arkanda bırakmış olduğunun farkına o ana kadar varamıyorsun değil mi? Yaşadığımız şey tam da bu. Ben de zaman zaman bunu sorguluyorum, geçmişteki günlerime dönmek, o anları tekrar yaşamak istiyorum ve özlem duyuyorum fakat onlar olmadan da bugünkü sen, ben, biz olamayız ve o anları tekrar yaşayamayacağız. Fakat şunu yapabiliriz, bugünü, yarını ve geleceği güzelleştirmek için elimizden gelen her şeyi yapabilir, belki de 40 yıl, 50 yıl sonra, bu düşünceleri ve duyguların yaşanması gereken asıl zamanlarda, 70'li, 80'li yaşlarımızda, hatta ve hatta 90'lı yaşlarımızda geriye dönüp baktığımızda; Ya ben gerçekten de yaşamışım! diyebilmek için elimizden geleni yapmalıyız, yapabiliriz.

Geleceğin bilinmezliği, belirsizlik insanı oldukça yoran bir şey. Şöyle mi olacak, böyle mi olacak, böyle olursa şöyle olur, şöyle olursa böyle olur... Onlarca, yüzlerce düşünce ve soru, binlerce, milyonlarca ihtimal... Sence de bunları düşünerek bugünü, elimizde olmayan için elimizde olanı feda etmek gerekli mi?

Önemli olan varış noktası değil, yolculuk. Eminim ki sen de kendi hayatında, kendi yolculuğunda harika bir noktadasın, belki de havanın bulutlu olduğu, yağmurların yağdığı bir yerdesin fakat anlattıklarına bakılırsa şunu da unutmaman lazım, hava hep böyle değildi, güneşli, cıvıl cıvıl, eğlenceli ve heyecanlı yerler de vardı o yolculukta, bulutlar dağıldığında tüm bunları tekrardan görecek, yaşayacak ve hissedeceksin de.

Belki haddime değil, sınırımı aştıysam özür dileyerek şunu söylemek istiyorum; hayallerin için 30.000€ gibi bir paraya ihtiyacın olduğunu söylüyorsun, düşünüyorsun- peki ya hayallerin arasından "bir hayalin" için neye ihtiyacın var? Hayallerinin hepsini aynı anda gerçekleştirmek yerine adım adım, en kolay ulaşabileceğin, en yakın ulaşılabilir olandan başlayarak torbaya tek seferde onlarca top sığdırmak yerine bu topları tek tek torbaya koymaya, biriktirmeye ne dersin?

Önünde, önümüzde uzunca bir yol var, atılacak adımlar var, geride bırakılacak yağmurlu, kucaklanacak güneşli günler var. Hedeflerin, hedeflerimiz ve gerçekleşmeyi bekleyen hayaller var. "Umarım hayallerimi gerçekleştirebilirim..." diyerek sözlerini bitirmişsin, bunu "Gerçekleştirilmeyi bekleyen hayallerim var ve adımlarımı atıyorum." olarak değiştirmeyi ne dersin?

• ⭐⭐

@kiloniner, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@SonsuzlukVeÖtesine, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Selam! 26. yaşımdan sana sevgiyle el sallayan ve 27. yaşına doğru adım adım giden bir arkadaşın olarak yazdıklarını okuduktan sonra buraya birkaç şey karalamaktan kendimi alıkoyamadım.

Kendini çaresiz hissettiğinden bahsetmişsin, çaresiz değil de hedefsiz olabilir misin? Ne demiş Montaigne: "Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgâr yardım edemez." -aslında hayatının dönüm noktası olduğu bir dönemde olduğunu, beklemek zorunda olduğunu düşündüğün birkaç şey var. "Eğer bunlar olursa bir nebze olsun rahatlayacağım." derken aslında gelecekte gerçekleşme ihtimali olan birtakım şeylere bağlanmışsın fakat o düğümün seni sıktığının, harekete geçmeni engellediğinin farkında olmayabilirsin. Arayı açmadan "-hedefsiz olabilir misin?" kısmına tekrar dönmek istiyorum, burada söylemek istediğim şey aslında gelecekte olacak bu bir, iki şeye odaklanırken günümüzü, anı kaçırıyor olman ve aslında yapabileceğin birçok şey, atabileceğin sayısız farklı adım varken odağını sadece onlara aktardığın için diğerlerini göremiyor, bir hedef belirleyemiyor olmandı.

Hayat oldukça hızlı geçiyor, gerçekten de öyle fakat bunu sadece içinde bulunduğumuz, bizi kendisiyle beraber sürükleyen zaman rüzgarında ayağa kalkıp duraksayınca, bir de geriye bakınca hissediyoruz. Güneşli ama seni yakmayan, ılık rüzgarın estiği bir günde denize girdiğini, ardına bakmadan ufka doğru yüzdüğünü düşün. Bir an için duraksayıp ardına baktığında sahili ne kadar da arkanda bırakmış olduğunun farkına o ana kadar varamıyorsun değil mi? Yaşadığımız şey tam da bu. Ben de zaman zaman bunu sorguluyorum, geçmişteki günlerime dönmek, o anları tekrar yaşamak istiyorum ve özlem duyuyorum fakat onlar olmadan da bugünkü sen, ben, biz olamayız ve o anları tekrar yaşayamayacağız. Fakat şunu yapabiliriz, bugünü, yarını ve geleceği güzelleştirmek için elimizden gelen her şeyi yapabilir, belki de 40 yıl, 50 yıl sonra, bu düşünceleri ve duyguların yaşanması gereken asıl zamanlarda, 70'li, 80'li yaşlarımızda, hatta ve hatta 90'lı yaşlarımızda geriye dönüp baktığımızda; Ya ben gerçekten de yaşamışım! diyebilmek için elimizden geleni yapmalıyız, yapabiliriz.

Geleceğin bilinmezliği, belirsizlik insanı oldukça yoran bir şey. Şöyle mi olacak, böyle mi olacak, böyle olursa şöyle olur, şöyle olursa böyle olur... Onlarca, yüzlerce düşünce ve soru, binlerce, milyonlarca ihtimal... Sence de bunları düşünerek bugünü, elimizde olmayan için elimizde olanı feda etmek gerekli mi?

Önemli olan varış noktası değil, yolculuk. Eminim ki sen de kendi hayatında, kendi yolculuğunda harika bir noktadasın, belki de havanın bulutlu olduğu, yağmurların yağdığı bir yerdesin fakat anlattıklarına bakılırsa şunu da unutmaman lazım, hava hep böyle değildi, güneşli, cıvıl cıvıl, eğlenceli ve heyecanlı yerler de vardı o yolculukta, bulutlar dağıldığında tüm bunları tekrardan görecek, yaşayacak ve hissedeceksin de.

Belki haddime değil, sınırımı aştıysam özür dileyerek şunu söylemek istiyorum; hayallerin için 30.000€ gibi bir paraya ihtiyacın olduğunu söylüyorsun, düşünüyorsun- peki ya hayallerin arasından "bir hayalin" için neye ihtiyacın var? Hayallerinin hepsini aynı anda gerçekleştirmek yerine adım adım, en kolay ulaşabileceğin, en yakın ulaşılabilir olandan başlayarak torbaya tek seferde onlarca top sığdırmak yerine bu topları tek tek torbaya koymaya, biriktirmeye ne dersin?

Önünde, önümüzde uzunca bir yol var, atılacak adımlar var, geride bırakılacak yağmurlu, kucaklanacak güneşli günler var. Hedeflerin, hedeflerimiz ve gerçekleşmeyi bekleyen hayaller var. "Umarım hayallerimi gerçekleştirebilirim..." diyerek sözlerini bitirmişsin, bunu "Gerçekleştirilmeyi bekleyen hayallerim var ve adımlarımı atıyorum." olarak değiştirmeyi ne dersin?

Şu yazıya en uygun görüntüyü de aşağıya bırakayım 🙂
    Yıllardır önümde asılı durur çalışma masamda ve her daraldığımda ona bakıp kendime gelirim.

9e518318-b990-4d4e-97a1-06ad39ff4547-image.png

• Bugün sohbet odası biraz durgun ama yinede günü fotoğrafsız geçmek olmaz 😀

Sayaç 28'i gösterirken Aspen, Colorado'dan muhteşem bir manzarayla günü karşılayalım.

Hayallere son 28 🤞 🇺🇸

alt metni

• Herkese iyi akşamlar Allah herkesin dualarjni kabul etsin. 28 güne düştük selam olsun efendim.:)

• @T-C-Kubilay-Dikici kaygı ve korku aslında iyidir insanı diri tutar herkesin hayatı yaşadıkları ve gelecekten bekledikleri farklıdır herkes bu günden geçmişe bakar herkesin keşke dediği vardır ama bugün yaşanmışlıklarla artan tecrübe geçmişte hatalarımıza keşke dedirtir ama unutmayalım o hatalarla bugün varız bence önce şuna kafayı yormak lazım sorun ne ve aşmak için çaba varmı yada yeterlimi hedef ulaşılacak bir hedefmi yoksa imkansızmı diyelimki ulaştık tamam herşey bittimi mutlumu olacağız yoksa sırada başka hedeflermi abd vizesi alabilirsem çok ayrıntılı paylaşımım olacak 60 yaşımdan gün aldım daha çok gideceğim hedef olacak

• Yatırım yapmakta hayal oldu artık şu ülkede.Belki de en çok bunun için gitmek istiyorum burdan.Ah be bir Amerikalının yerinde olmak vardı şimdi.Bıktım dolar çıldırdı haberi okumaktan

• @salih-atilla, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@T-C-Kubilay-Dikici kaygı ve korku aslında iyidir insanı diri tutar herkesin hayatı yaşadıkları ve gelecekten bekledikleri farklıdır herkes bu günden geçmişe bakar herkesin keşke dediği vardır ama bugün yaşanmışlıklarla artan tecrübe geçmişte hatalarımıza keşke dedirtir ama unutmayalım o hatalarla bugün varız bence önce şuna kafayı yormak lazım sorun ne ve aşmak için çaba varmı yada yeterlimi hedef ulaşılacak bir hedefmi yoksa imkansızmı diyelimki ulaştık tamam herşey bittimi mutlumu olacağız yoksa sırada başka hedeflermi abd vizesi alabilirsem çok ayrıntılı paylaşımım olacak 60 yaşımdan gün aldım daha çok gideceğim hedef olacak

Allah saglik versin hocam inşallah vizenizi alirsiniz bekliyoruz. Sizin içinde güzel bir tecrübe olucak 🙂

• ⭐⭐⭐

@debbieLA77 yerinizde olsam nişanlınız içinde yaz ayına turist randevusu almaya çalışırım şimdiden. Olurda talihli olursanız ve nişanlınızın şu anki profilinin tek başına amerika vizesi almaya uygun olmadığından şüpheliyseniz erkenden evlenip nişanlınızın vize randevusu içinde güzel bir amerika balayı planıyla randevuya gider ve ona vizeyi almaya çalışırım. Bu sayede elinizde ikinizinde AoS yapabilmek için şansı olur. En kısa ve kolay çözüm bu gözüküyor şu anlık tabii çok düşük bir numarayla kazanırsanız buna gerek kalmayabilir daha da kısa yoldan

• ⭐⭐ Yasaklı

@salih-atilla 60 yaşında bu denli mücadele, cidden ilham kaynağı oluyorsunuz hocam. 26 yaşındayım sizin kadar enerjik hissetmiyorum inanın. Maşallah

• ⭐⭐

@Atlantis00 Ne yalan söyliyim ben de 🥲

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

103

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.0k

| | | |