DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Birileri bahsetmiş geçen sayfalarda "yaşım 40 geç kaldım biraz" diye. Ben de 42 yaşındayım, 3 küçük çocuğum var ve bu yıl başvurmaya karar verdim. Geç olduğunu da düşünmüyorum. 20 yıllık mühendislik yaptım ülkemde, bi 20 yıl da Amerika'da yapabilirim nihayetinde. Aslında şimdiye kadar aklıma geliyordu başvuru yapmak ama geçen yıl kankamın teyzesine çıkıncaya kadar cesaretlenememiştim. 60 yaşındaki mühendis çifte çıktı ve gitti ilk başvurusunda. Bu yıl benimde ilk başvurum bakalım ne olacak.. Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun diye dua ediyorum ama hayırlısının da Amerika olsun istiyorum. İsviçre doğumluyum, dolayısıyla oranın kontenjanından katılıyorum, eşim de Türkiye'den.. Çekilişe katılıp da burada heyecanımıza ortak olduğumuz herkes kazanır umarım.

• @Emre-Kurtulmuş Emre bey selam siz bir green card talihlisi olarak bu işlemi çıktığında yaptınız mı? Bazı kişiler none yet, not available yet gibi şeyler yazmayın diyor da ilk başta, o açıdan soruyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yıldıray81 @redsat2000 55 yaşında gitti ondan dolayı yaş olayına hiç takılma. Dediğin gibi zaten tecrübesi sayesinde ingilizce karşılığı kendisi yazar. 2 farklı şirkette genel müdür yardımcılığı ve yönetim de çalıştı ondan yaş geç olsa bile sonuçta tecrübe var. Yaşı genç olupta tecrübesizleri almazlar ondan sakın kulak asma

• ⭐⭐

Bu aralar herkes bir gergin. Arkadaşlar lütfen sakin olun iki günlük dünya gördük depremde olanları, her şey bir anlık kimse kimseyi kırmasın burada herkes dostluk içinde geçiniyor birisi agresif olabilir o gunluk yasadigi sorunlarindan karşıda ki biraz ortamı yumuşatirsa agresif taraf da hatasını anlayacaktır. calm down.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Erkand eyalet yazısı gelmiyor ki okuyanlar hayallere kapılıp konu değişiyordu.

• ⭐⭐

@Yıldıray81 Bakarsınız çocuğunuzun doğum günü süprizi Amerika’dan gelir 😊

• ⭐⭐⭐

@bevicells bazı kişileri dinlemek yerine forumda bulunan DS260 paketini indirip bakın içinde türkçe açıklamaları ile birlikte ne yazmanız gerektiği yazıyor, hatta youtube videosuda var onuda izleyin oradada bahsediliyor. Tamamiyle oraya göre doldurdum hiçbir sorun yaşamazsınız

• ⭐⭐

@ayvalik10 öğlen ayarlim o zaman 😂

• ⭐⭐

@ayvalik10 o zaman ben bununla başlayayım devamı sizde 🫣😃

3B7B6B4B-0DEF-41EB-A490-B702B0BF7DC5.jpeg

• @hdemircanusa Valla dua ediyoruz biz de. İnşallah güzel bir vesile olur 🙂

• ⭐⭐

@cannyucell Green card başvuru formunda sadece kimlikte yazılı ad soyadı soruyor. Eğer kızlık soyadı kimlikteki soyada ekli değilse kullanmaya gerek yok. Sizin durumunuzda kimlikte yazdığı için "last name" kısmına eklemeniz gerekiyor. Doğru yere yazmışsınız evet.

• ⭐⭐

@Erkand Gerisi sizde ona göre 😀

A0561655-477D-45E7-860E-8D3CD6A03A6B.jpeg

87B05446-3C9C-4407-8990-1DA773016CF8.jpeg

4C8EF507-BAA6-4E48-86E8-C12FF35615B4.jpeg

A4108DAF-CF4F-4EDB-AFB2-2351397AB34F.jpeg

E1A93E6B-BA81-459A-821B-E4171CF1EF6B.jpeg

AEDE1E4D-27AE-4BE6-B867-D4F0797E4687.jpeg

• Başka isim kullandınız mı sorusu kafamı karıştırıyor , bilgisi olan varsa paylaşabilir mi? Sorum şu: eşimin soy ismini kendi ismime ekledim yani 2soyismim var. “Daha önce farklı isim kullandınız mı “ sorusuna evet diyip ismin ve tek soy ismimi kullanmalıyım? Yoksa bunlar zaten birbirini kapsayan kümeler olduğu için başka isim olmuyor mu?

• son 2 gün.heyecan dorukta

• LOTR'da Frodo'nun Hüküm Dağına gelip yüzüğü yok etmeye beş kala yüzüğün iradesine son dakika karşı koyamaması gibi son dakika golleri yemeyelim lütfen buraya kadar birlikte geldik eminim devamınıda getirebiliriz. Yarına çıkacağımızın garantisi yok sevgili arkadaşlar.

Gönlümden koptu gelin iki kebap gömelim keyfimiz yerine gelsin seviyorum sizi !

1020837431.jpg

• ⭐⭐

@Yıldıray81 Umarım olur , bende geçen sene bir kızım ile başvuru yapmıştım , araya bir kız daha sıkıştırdık ve 4 kişi olarak başvurduk , belki onun şansına diyorum 🙏🙏🧿

• ⭐⭐

@paşa Yanlız örnek süper 😂

• @paşa Keşke Amerika'ya kartallarla götürseler 😃

• ⭐⭐

@ışıl-Tüm DS-260 formunda yer alan “Daha önce farklı isimler kullandınız mı “ sorusuna evet diyip kendi adınızı ve kızlık soyadınızı yazmanız gerekecek. Bu kombinasyon farklı olduğu için ayrıca girmeniz gerekiyor evet.

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@FreeMen kim o ? eski mesajlarından nickini bulabilir miyiz araştıralım 🙂

Bir önceki senenin sohbet odasından bakabilirsin bende nickini hatırlamıyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |