DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba herkese
    Amerika'ya girişte 6 ay verilen oturumun süresi doluyor. Bir 6 ay daha uzatmam lazım ve bu konuda yardıma ihtiyacım var. Hangi siteden ve nasıl bir gerekçe göstermeliyiz uzatabilmek için. Şimdiden teşekkür ederim.

• @ozkan8158, içinde söyledi: B1-B2 vizesiyle oturum uzatma

Merhaba herkese
    Amerika'ya girişte 6 ay verilen oturumun süresi doluyor. Bir 6 ay daha uzatmam lazım ve bu konuda yardıma ihtiyacım var. Hangi siteden ve nasıl bir gerekçe göstermeliyiz uzatabilmek için. Şimdiden teşekkür ederim.

Abi forumda bu konuyla ilgili başlıklar var zaten. Ve siz sadece soru sormak için foruma giriyorsunuz. Yaşadığınız deneyimleri 3-5 cümleyle yazsanız, belki birilerinin işine yarar.

• merhaba ne konuda deneyim kazandiysam elbette paylaşmaya hazırım ama sorunuzu anlamadım. soru sormak icin giriyorum ve forum siteleri de bu gibi meselelere de hizmet eder. aramızda her konuda deneyimli ve yıllarca amerika da yasayan insanlar var ben de deneyim kazandıkça paylasirim elbette. bilgi paylasilirsa anlamlı olur.
    Teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

• 28
  • 166
  • 11327
  • 1582
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

62

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |