DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar forumdaşlarım

Ben temel düzeyde canada.ca sitesinde vize soru-cevaplarını ayarlayıp bunlara göre evrakları sisteme yükleyebiliyorum ancak benim durumumda farklı bişey oldu. Şimdi benim eşimin kanada vizesi var ve benim 3 yaşında da ikiz çocuğum var. Eşimin bu arada son 1 ayı kaldı vizesinin bitmesine. Şimdi 2 seçeneğim var diye sanki diye düşünüyorum. Şöyleki; 1. Sadece çocuklarıma vize talebi yapmak 2. Eşime vize uzatma talebi ve çocuklarıma vize talebi yapmak. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim? Benim düşüncem 1 ay içinde çocuklarıma herhalde vize çıkmaz. Bu durumda 2. seçenekteki talebi yapmak ancak şimdi canada.ca sitesinde soru cevapları nasıl yapacağım konusunda kafam karıştı...

• @simurg9492 merhaba forumda arama yaparken sizin gönderiyi buldum. benim ve eşimin kanada turist vizesi var süreside daha var. ikizlerim oldu onlar için posta yoluylamı başvuruyoruz ve kesin veriyorlar mı acaba ( anne ve babasında olduğu için )

• Ben sifirdan basvurdum... Esim bahsettigim sure icinde gitme firsati olmadi...
    Sizin konuyu da bilemiyorum. Yine internetten basvuruyorsunuz ancak kesin veriip vermedikleri konusunda emin degilim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

42

42.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.1k

| | | |