DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@hdemircanusa Yasal olmadan Amerikan rüyasının kabusa dönmesi yüksek olasılıktır. Bekarken belki ama aile ile çok zor bir şey.

• ⭐⭐

@Riethian Kesinlikle

• @hdemircanusa
    Amin. İyi insanlar az da olsa var olduklarını görmek çok güzel.

Youtube da bir kanal vardı , kanalın ismi amerika kaderimmiş eyvah eyvah.

Sizlerden iyi olmasın kanalı açan kişi çok samimi geldi.

Bu ülkede durumu iyiyken sırf çocuklarının geleceği için iltica ediyor.

Sizin hedefiniz yasal yollar olabilir fakat söz konusu çocukların geleceği oldu mu , onları düşünen ebeveynlerin iltica etmesi çok normal.

İltica yı tercih etmeyebilirsiniz fakat sizin gibi insanlar tercih ederse buna saygı duyarım.

Duyarlı ebeveynlerin duyarlı çocuklar yetiştirmesini dilerim.

• ⭐⭐

@Mesut-Hakyemez Amin teşekkür ederim , Evet çocukların geleceği için aslında her şey , ama ben içinde risk barındıran bir yolculuğa çocuklarımla maalesef gidemem. Herkesin farklı görüşleri olması , aldığımız kararlar , aldığımız riskler , hepimizin farklı olabilir , umarım bizim için Hayırlısı ve mutlu eden bir yaşam olur. Ayrıca güzel sözleriniz için tekrar teşekkür ederim.

• @Riethian

Tavsiye etmediğimiz bir yol fakat youtube da bununla ilgili çok video var.

Dediklerine göre kimi güle oynaya gitmiş kimileri de baya zorlanmış.

Aslında iltica ya gösterdikleri kolaylığın 1000 de 1 ini greencard talihlilerine gösterseler çok güzel olurdu.

• ⭐⭐

@Mesut-Hakyemez Hocam bir adalet beklememek lazım bu konularda. Çünkü onlar sizin gibi adalet olsa gibi bir kafa yapısında değiller. Zamanında alınmış kararlar ışında hareket ediyorlar. Kimi arkadaşlar burada DV Lottery için şöyle olsa daha adaletli olur böyle olsa daha adaletli olur da diyor ama çekilişi yapanların zerre umdunda olan şeyler değil. Kurallar belli ve net. Sınırdan geçen pek çok kişi yıllardır DV sonucu bekleyenlerden çok daha hızlı bir şekilde yasal ve vatandaş oldular. Bir adalet aramamak lazım.

• @lawyergirl 'in de dediği gibi artık abd hevesim kalmadı.Bu kartta çıkmayacak boşuna hayale kapılmanın anlamı yok.Eskiden foruma bilgi edinmek için gelirdim artık vakit geçsin diye geliyorum eski aktifliği de kalmadı; insanların gözünün ışığının nasıl söndüğünü daha iyi görebiliyorum

• Herkese günaydın. Çekilişi kaybeden birçok kişinin umutsuzluğa kapıldığı bu dönemde duygularıma tercüman olan bir konu keşfettim. Forumda zaman geçirenlerin bu tür tecrübelere fazlasıyla ihtiyacı var. Özellikle ilk iletiyi okumanızı öneririm.

• ⭐⭐

@Birgariphayat Daha birinci başvuruda esne karartmak olmamış :)) Tabiki bel bağlanacak bir şey değil lottery ama heyecanı bile güzel bence. Ekim'den sonra tekrar hareketlenmeye başlar buralar.

• @Riethian Bu yıl üçüncü olacak benim.Onuncu da olsa durum ayni

• Forum forum forum stres stres stres derken canı sıkılıyor insanın.Yok mu ml oynayan aranızda (mümkünse kolu olan🙃)indireyim tekrar

• Günaydin herkese.^

@Birgariphayat Bu sene 4. başvurum olucak benim bakalim kismetde varsa olur.... En kötü bi bot kiralayip abd yolculuguna çikariz 😂

• @Birgariphayat Support oynarım sana ♥

• @rnc Yer var mı fazladan🙂

• @Witch-Lilith Yakışıyo mu hiç hocam erkek adama kalp malp atmak..çok garip geldi

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc Yer var mı fazladan🙂

Var var olmaz olur mu yer çok. Kontejyan hemen dolabilir ama 😂

• Bu sene gc dısında baska yolla gıtmeyı arastıracagım.
    Ne Kadar Bir Nakit Lazım olur
    Önerilere Acıgım 🙂

• @doguStone, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Bu sene gc dısında baska yolla gıtmeyı arastıracagım.
    Ne Kadar Bir Nakit Lazım olur
    Önerilere Acıgım 🙂

ne ile gideceğine göre değişir. tek mi gidiceksin eş çoluk çocukvar mi bunlarda masraflari arttirir.

• @Birgariphayat Çok ayıp şu cinsiyetçi tavrın koca adam veya adam ne alaka kalp atınca erkeklik mi bozuluyor. Amerika'ya gidersen şayet bir gün bu tarz ön yargılarını kır bence. Çünkü bu tarz şeyler orda çok göreceksin hatta daha fazlasını. Bir dahada senin ile muhattap olmayacağım emin olabilirsin.

• Greencard çekilişi iyice sarpa sardı arkadaşlar. Çıkmamasıyla da alakalı değil uygulanan muameleyle alakası var. Çıkanlara mülakat sırası gelmiyor ve gidemiyorlar.
    Bu amerika yine bir işler çeviriyor. Birde seçim zamanı, aklıma kötü kötü şeyler geliyor.

Sınırdan kaçak gidenleri de bir güzel geri gönderirler. Nasıl Almanya yapıyorsa Amerika'da yapar, seçim sonucu göreceğiz.

Olan bizim gibi gitmeyi çok isteyenlere oluyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.0k

| | | |