DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu ileti silindi!

• hahahahahahhahaha yeni sohbet odasi hayirli ugurlu olsun kaybettikten sonra anca kendime gelebildim de arkadaslar o yüzden araniza gec katildim kusurabakmayin 😃 😃 😃 neysee o yil bu yiiiillll dimiiii saka saka valla bu yil hic basvuru yapasim yok ya sifir saka heves kalmadi hahahahhahahahaha

• @mikael hahahahah ins 😃 😃 valla sinirden gülüyorum artik he

• yav bizim tayfadan hic birine mi cikmadi aloooo kimlere cikiyor bu kart baslayacam he kartina da amerikasina da hahahhaha

• Armegeddon savaşları başlamadan Amerika’ya gitseydik iyiydi. Biden armegeddon dedi şaka maka, kafayı yemişler. Yakında dünyada yaşayacak yer bulamıyacağız. Gc çıkmıyor Avrupa almıyor İskandinavya Kanada almıyor. Ne yapacağız la

• ⭐⭐

@SYTSNGR Hocam gidiyorsun samoa vatandaşlığı alıyorsun, tr de vatandaşlıktan çıkıyorsun, sonra birde adını soyadını değiştiriyorsun, başvururken de doğum yeri unknown u işaretliyorsun bu kadar. Okyanusyada şans sanırım %10 du. 10 seneye kalmaz vizeni alıyorsun. Bu kadar basit plan 😁

• Yasal yollardan gitmek için uğraşanlara büyük geçmiş olsun.

Bana çıkmadığına üzülmüyorum.

Üzüldüğüm nokta ise , çocuklarının geleceğini düşünen ebeveynlerin yasal yolla gidemiyor olması.

Diyelim ki bu ülke için greencard olayı bitti.

Acaba bu forumu nasıl etkileyecek onu düşünüyorum.

• @rnc, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@justozkan Sen zeviyor isen 🙂 Önemli kismi orasi gelsin vakit geçirin yavas yavas tanişin uzaktan olmaz. Uzaktan iliski pekte yurumuyor. Ama sen genede dikkat et özellikle flimlerden vs beklentisi degisik olur ise oda sıkıntı.

Gönlüne göre olsun gerçekten mutlu olursun umarim. Umarim gerçekten bende mutlu olurum 🙂

Herkesin gönlüne göre olsun abi 🙂

• Bu ileti silindi!

• @newbie97 Kolaymıs be 😀 mobbinge maruz kalmaktan daha kolay 😀😀😀

• iş den çıkmış mahalleden eve gidyor gibiyimn herkes aynı. gc kimsyemi cıkmadı bizden yawwwww

• ⭐⭐

@goyro666 daha önce de dedim. çıkmaz beklemek için başvuruyoruz 😃 o yüzden başvur geç hayal bile kurmayın sonuç sayfası baştan belli. 😃

• Eğer Trump seçilirse tekrar pasaportla başvuru gelebilir diye düşünüyorum, tabii buna bel bağlamamak lazım.

• Hep dedim green card a bel baglamamak lazim. Bak burada gene ayni kişiler kaldi. 🙂 En temizi yeni yollar edinmek. 🙂 yoksa kemiklerimiz kalana kadar basvurmaya devam ederiz 😂

• Herkesin eb3 e başvurmak için tek geçerli sebebi para mıdır ? merak ediyorum anket gibi oldu kusura bakmayın 🙂 Cebinizde şuan 35-40 bin dolarınız olsa işlemleri hemen başlatır mıydınız ?

• @justozkan Eb3 başlı başına maddiyat dışında üzerine düşünülmesi gereken ve sabırlı olunması gereken bir süreç , örneğin x firması ile 20K $
    anlaşma yaptınız ve bunun karşılığında daha gitmeden önce parça parça da olsa ödemenin tamamını yapıyorsunuz ve beklemeye başlıyorsunuz. Şuan süreç unskilled için 2 yıl gibi bir süreç diye hatırlıyorum yani 2 yıl daha Türkiye de kalıyorsunuz mevcut yaşama devam ediyorsunuz vs.

• @ErdalK Cevapladığınız için çok teşekkür ederim, gideceğinizi bilmek en azından süre açısından rahatlatıcı olur, çekilişi beklemek ve sonucunun neredeyse imkansıza yakın olması bekleme açısından daha iç karartıcı 🙂

• ⭐⭐

@justozkan Süreç şöyle bir kısalsa başvurulur 1 seneye inse ama tıkalı malesef hala. Trump gelince açılırsa ben bile başvurabilirim. Birde şöyle düşünmek lazım ona 20 bin verip 3 yıl bekleyeceğine 6 bine malum yoldan hemen gidenler varken bilemiyorum mantıksız gibi

• @newbie97 Trump gelince ben bu durumun kısalacağını düşünüyorum.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

75

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.0k

| | | |