DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @escada0101 imzanız yok ,Türkçeniz berbat, kimsenin bilemeyeceği bir soru sorarak cevap alacağınızı sanmaniz ayrı bir garabet!

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Revolter Revolter 

• @Revolter Şahsın geçmiş iletilerine biraz baktım, gerçekten troll olabileceğini düşünüyorum "babam Amerikan vatandaşı Amerika da tanıdığım olduğu için aşılardan muaf olmam lazım " demiş:)

• @hsn-kartal Hocam bahse konu beyefendi/hanımefendi daha önce sürecini imzasına taşıma konusundaki tutumundan dolayı kısa süreli forumdan uzaklaştırılmıştı ama hala aynı tutumda. Bende de artık sorularında samimi olmadığı fikri oluşmadı desem yalan olur.

• İyi günler! Lütfen bana bu tür vakaların bilinip bilinmediğini söyleyin: Türkiye'de yaşıyorum ama toplantı Varşova'da planlanmıştı. Schengen vizesi verilmedi ve görüşme tarihi geçti. Ankara'da yeni bir tarih belirlemek için Ankara konsolosluğuna başvurabileceğinizi (mektup yazabileceğinizi) söylüyorlar.
    Lütfen bana konsolosluğun mektuplara ve benzeri taleplere ne kadar aktif yanıt verdiğini söyleyin?
    Teşekkür ederim

• @tati lütfen surecinizi imzanıza taşıyın

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tati, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

İyi günler! Lütfen bana bu tür vakaların bilinip bilinmediğini söyleyin: Türkiye'de yaşıyorum ama toplantı Varşova'da planlanmıştı. Schengen vizesi verilmedi ve görüşme tarihi geçti. Ankara'da yeni bir tarih belirlemek için Ankara konsolosluğuna başvurabileceğinizi (mektup yazabileceğinizi) söylüyorlar.
    Lütfen bana konsolosluğun mektuplara ve benzeri taleplere ne kadar aktif yanıt verdiğini söyleyin?
    Teşekkür ederim

Hangi ülke vatandaşısınız?

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐

Bu ileti silindi!

• Aıs kaydı oluşturmaya çalışıyorum dosyanız hazır değil uyarı alıyorum erkenmi daha yoksa ceac kontrol ettimğimde ready yazıyor

• @incomprisa Ben düzenli olarak mail atıyorum. Malesef geri dönüş alamadım hiç.

• @betulxk Maillerine yazınca cevap vermiyorlar hocam, iletişim bilgilerinin bulunduğu konsolosluk sayfasında bir form olması lazım oraya yazınca cevap veriyorlar. Tabi cevapları olumsuz ona diyecek bir şey yok maalesef.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   Demayfo Demayfo 

• Vize bülteni açıklandı mı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@emirhankd bakmak ücretsiz diye biliyorum, kendiniz bakın bence.

• @betulxk bende 12binlerdeyim gelmezmi sıra 5 kişilik aile için zor dosya taşıma ümitlerim tükendi

• @adaderyaela gelirse büyük supriz olur ama gördük ki son yıllarda büyük sürprizler yapmayi istemiyorlar

• @hsn-kartal geçen sene kaça kadar gelmişlerdi kac bine kadar gelip son buldu acaba Excel listesi varmi

• @adaderyaela 14 k diye hatırlıyorum

• Arkadaşlar merhaba, 2024 talihlilerini tebrik ederim. Bende 2025 talihlisiyim, fikir almak adına bu başlığı kontrol etmek istedim. Benim sıralamam 9xxx başlarında ve burada gördüğüm kadarı ile sizin geçen yıl talihlilerinde Türkiye için bu sıralama gelmemiş. Hatta 5xxx olanlarda gördüğüm önümüzdeki aylara mülakat tarihi verilmiş. Bu durumda önereceğiniz benim şu anda almam gereken bir aksiyon var mıdır ? Dosyayı başka ülkeye taşıma talebi ne zamandan itibaren yapılabiliyor ? Henüz ds260'ı doldurmadım, bugünlerde dolduracağım. Schengen vizem de mevcut. Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |