DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Tuna-1 doğru

• ⭐⭐

@SUAT-GUNAY sizde durumlar nedir?

• Yasaklı

merhabalar ds-260 formunu doldurdum ama ücretini nereye yatıracaz.

• Keşke pasaport zorunlulugu , basvuru ücreti , vs gibi tedbirler gelse ...

• Yasaklı

@lawyergirl merhaba ds-260 formunu doldurdum ama ücretini nereye yatıracam ?

• ⭐⭐

buradan vazgeçmeyenler de bugün... 🙂 Günaydın kader arkadaşlarım... valla şu andaki amacım sadece burada biraz daha fazla para kazanmaya çalışmak ve birikim ne olursa olsun; 3-5 kenara atıp avukatlar aracılığı ile bir vize türüne başvurup buradan derhal uzaklaşmak...

• Arkadaşlar merhaba, ilk başvurum ve case nr 15xxx Ankara. Geçmiş yıllarda 27xxx mülakat alan var. 45xx ten sonra alamayan var.
    Süreci dikkatle takip ediyorum. Önerilerinize açığım.

• ⭐⭐

@cenngizrasit Forumda ilgili başlıktan okudunuz mu orda formla ilgili tüm bilgiler var 🙂

• Yasaklı

@lawyergirl evet okudum ama ücretin nereye yatacağı hakkında bir bilgi yok .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cenngizrasit öncelikle forum kurallarını uyup lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

değerli DV2025 talihlileri..

bu başlık, adından da anlaşılacağı üzere sadece SOHBET amaçlı kullanılan bir forum baslığıdır. bu yüzden süreçle ilgili bütün soruları bu başlıkta sorup cevap beklemelisiniz.

kullandığınız bu başlıktaki sorularınız cevaplanmayacagindan sürecinizdeki aksaklıklara mahal vermemeniz menfaatiniz icabıdır.

• Değerli kazanan talihli arkadaşlarımızdan bir istatistik çıkartacak anket var mı takip edebileceğimiz? Kaçıncı başvuruları vb.

• @newbie97 Forumda çıkar dediğim tek kisiydiniz
    Hatta dün gece son sayfaya kadar size çıktımı diye bakındım sabah bakacam diyince çıktım hayırlısı olsun

• Her şeyde vardır bir hayır bu sene çıksaydı Türkiye'de ki emeklilik sürenin dolmasina bir yıl kalmıştı (prim gün sayısı olarak) git gel yapmak zorunda kalacaktık. Demekki seneye gününü doldurda gel dediler hedef 2026😅

• ⭐⭐

@mehmet21 Mesajları okuyunca anladım hocam zaten çıkmayacağını her sayfada 40 ileti oluyor millet yazmış x2 hnbs hep sayfalarca ondan anladım yine haberi olmayan dayılara çıktığını bu sene 😁 O değil de yine aktif kimseye çıkmadı forumdan ona şaşırdım en az 20 30 kişiyiz aktif ve yine pas geçti

• @olcay54 valla bu sefer garanti yol yürüyeceğim Polonya'ya taşıyacağım dosyamı orada gireceğim mülâkata

• Merhabalar green card çıktı bana ama case 24k dosyamı Tiflis’i tasirsam vizeye çağrılırmiyim?

• Merhabalar yeşilkartforum üyesi dostlar. Bizimde yine olmadı. Her sene, bu yıl bizim yılımız desekte şans olmadı mı olmuyor. Asla umudumuzu yitirmiyoruz kaderimizde varsa o bizi bulur düşüncesindeyim. Kazanan arkadaşalara canı gönülden tebrik ederim her şey gönüllerince olsun.

• @newbie97 Sabah çıktım 2 saat şirketin işleri vardı onları hallettim , aonra atladım motora çıktım gezdim biraz bugün istanbulda hava cok güzel , haftaya arkadaslar ile tekrar balık planı yaptık . birazdan eşim ve oglumla pazar kahvaltısı ve pazar türk kahvemi içecegim , sonra onlarla dısarı cıkıp oglumla parkta oynayacagım . ilk basvurumdu bu sene x2 hnbs gördük ama hiç umrumda bile degil ekime kadar burlardayız . Çıkan arkadasları tebrik ederim , dosya numarası düşük olanlara hayırlı olsun . Olmayanlar içinse dosya tasıma yöntemlerini şimdiden araştırın ve ankaraya asla güvenmeyin diyorum .

2026 Sohbet odasında bulusmak üzere esen kalın 😀

• ⭐⭐

@newbie97 Gerçekten aktif kimseye çıkmadı enteresan …

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

38

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |