DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@mres hocam yerinizde olsam 7. yapmazdım para ile giderdim. Turist vizesiyle gidip de AOS yapan çok var...

1. başvurumda hnbs eşimin de 2. başvurusu oda hnbs artık başka yollar aramaya başlayacağız 😞

• Merhaba ben giris bilgilerimi sorunsuz yazsamda bana daxil edilmis məlumat lar duzgun deyil yazilir nədən ola bilər bu

• @Ali-Can-Kaya Ama soyadı girin diye hata veriyor sürekli anlamadım neden böyle yaptığını

• ⭐⭐

@alplion başvururken soyadınız yerine adınızı yazmışsınızdır. Birde adınızı yazarak deneyin.

1. Kez HNBS. ilkinde çok heyecanlıydım. İkincide biraz durulmuştum. Bu sefer çıksın çıkmasın farketmez derken bile içimde bir kıpırtı yine vardı. Gerçekten çok içim acıyor. Nerde gereksiz cahil yaratık var, genelde onlar bu fırsatları yakalıyor. Öyle canım yanıyor ki anlatamam. her ekim kasım mayısta şu greencard ı afişe ettiler ortalığa nerde değer bilmez cahil var benim gibi çaresi sadece bu olanların hayatını karartıyor. Ben bu dünyadan etimle kemiğimle nefret ettim. Allah canımı almıyor ki kurtulayım. Şu genç yaşımda sürüne sürüne güya yaşıyorum. Neyse özür dilerim rahatsız ettiğim için çıkan arkadaşlara hayırlı olsun.
  • ⭐⭐

@RaVeNx estağfurullah hocam ne rahatsız etmesi. 2 tane şeyi araştırmaktan aciz uyuşuk ve hantal sorumsuzlar flood atıyor da sizin yazınız ne için rahatsızlık versin... geçmiş olsun... inşallah farklı kısmet kapısı açılır

• @alplion Merhabalar, acaba Confirmation Number kısmında sizin 0(sıfır) olarak gördüğünüz şey O olabilir mi, yada 8 olarak gördüğünüz şey B'de olabilir. Soyad-Doğum Yılı-Captcha Code kısımlarını doğru yazıyorsunuzdur tahminimce.

• Olmadı olmadı HNBS

• @RaVeNx, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

1. Kez HNBS. ilkinde çok heyecanlıydım. İkincide biraz durulmuştum. Bu sefer çıksın çıkmasın farketmez derken bile içimde bir kıpırtı yine vardı. Gerçekten çok içim acıyor. Nerde gereksiz cahil yaratık var, genelde onlar bu fırsatları yakalıyor. Öyle canım yanıyor ki anlatamam. her ekim kasım mayısta şu greencard ı afişe ettiler ortalığa nerde değer bilmez cahil var benim gibi çaresi sadece bu olanların hayatını karartıyor. Ben bu dünyadan etimle kemiğimle nefret ettim. Allah canımı almıyor ki kurtulayım. Şu genç yaşımda sürüne sürüne güya yaşıyorum. Neyse özür dilerim rahatsız ettiğim için çıkan arkadaşlara hayırlı olsun.

sana fazlasıyla katılıyorum, yalnız değilsin hocam.

• @Revolter Geçenyıl hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Bu yıl neden böyle oldu anlamadım doğrusu. Acaba diyorum bu bir işaret mi demeden de edemiyorum 🤭

• @celica Teşekkür ederim. Bilmukabil sizler içinde gönlünüze göre olsun isterim.

• Bu sene de çıkmadı sağlık olsun

• @alplion Umarım öyledir, herşey gönlünüzce olsun 🙏🏼

• Kutlama yapıyorum şuan çıkmayan arkadaşlara bol şanslar......

• Kendim dahil çevremdekileri de hesaba katarsam 27 kişiye çıkmadı . Bu 27 kişiden birinin arkadaşına çıkmış. Bir site açıp imza toplayalım. Globalde diğer ülke forumlarıyla da haberleşelim. Pasaport şartı getirilsin . Cüzi miktarda da para şartı konulsun

• @honeyhan, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Kendim dahil çevremdekileri de hesaba katarsam 27 kişiye çıkmadı . Bu 27 kişiden birinin arkadaşına çıkmış. Bir site açıp imza toplayalım. Globalde diğer ülke forumlarıyla da haberleşelim. Pasaport şartı getirilsin . Cüzi miktarda da para şartı konulsun

Hocam geçen yılda konuştuk bu durumları, elini atan olmadı bende mesajları silmiştim.

• eb3 iltica inceleme süreci başlar yine yenidenn :)sonra üzülme bitip en mantıklısının Çekiliş olduğu sonucuna varılır ..Böyle sürüp gider ..Zaman kaybetme süreci çokta şeyyy yapmamak lazım

• bu yıl geçen yıl gibi forumda yoğunluk oluşmadı ilginç şekilde

• Bana ve eşime çıkmyan GC çekilişini , çıkanları izlediğimdeki sıfatül eşgalim ekte ki gibidir .

IMG_9078.jpeg

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

56

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |