DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@justozkan o kasımdan önce gelmez cnm

• @selamibasaran EB3 ile ilgili en yanlış bilgi bu vizeyi aldıktan sonra green card aldığını sanıyor olmak. EB3 ile amerikada çalışma hakkı kazanıyorsun. belli bir süre çalıştıktan sonra da çalıştığın şirket senin adına green card'a başvuruyor. lakin burada şöyle bir handikap var. amerika'da şu an hali hazırda çalışma izni ile çalışan yüzbinlerce insan var. bu insanlar yılda iki dönem olarak green carda başvuru yapabiliyor. ve söylediğim gibi buradaki kotanın büyük kısmını büyük şirketler tüketiyorlar.

Eb3 ile gidip amerika'da çalışmak isteyen gidebilir. bu şekilde gidip mcdonalds'da çalışan bir kaç kişi biliyorum. günlük 14-15 dolara çalışıyorlar. sürecin sonunda green card alıp alamayacakları da kesin değil. belki 10 sene sonra bu hakka kavuşacaklar.

Eb3'ü kime tavsiye ederim? Ya ciddi bir profesyonelliği olan ya da hiçbir vasfı olmayan kişilerin deneyebileceği bir yol. ciddi profesyonelliği olan insan zaten linkedin üzerinden iş bulabilir bir şekilde. vasfınız yoksa deneyim hocam.

• ⭐⭐

@selamibasaran iki iletiyi de okudum... çok alakasız şeyler mi yazılmış bizim bildiklerimiz mi alakasız çözemedim ben

• ⭐⭐

bence olaylar ne zamanından önce ne de sonra gerçekleşiyor , Kesinlikle öyle , ben yıllardır buna inanıyorum , ve az önce eşime söyledim , en iyi zaman bu zaman değilmiş , en iyi zamanımızda çıkacak dedim

• babu babu babu

• ⭐⭐⭐

Ooo bu oda daha ferahmış yaw. 11'e devam.

• ⭐⭐

@melihguney hocam yani bu kadar mı sallanır :)) yazdığınız neredeyse hiç bir şey doğru değil.

• @Riethian hocam başvursun herkes o zaman EB3'e. sonra yaşayarak öğrensinler nasıl olduğunu.:)

• Selam herkese

Yine yeniden...

O değil de ilk başvurduğunuzdan bu yana dolar ne oldu?

Kazanmamak da kazanmak gibi oldu sanki 😆

• @Ercan-Kaplan kontrol için girdiğinizde "Forgot Confirmation Number" kısmına tıklayarak ilerleyebilirsiniz.

• ⭐⭐

daha başvurmam herhalde %99 çıkmayan bir şey sonuçta değil mi 🙂 kazanmayı bekleyene kadar WAT gibi yollardan daha kolay AOS yapılabilir.

• ⭐⭐

Meksika üzerinden gidebilecek cesaretim olsaydı keşke. Bazen İnstagram'da videoları görüyorum da.. Cesaret işte. Cesaret edebilen kazanıyor. Garantiyi bekleyen bizler de çok bekleriz.

• ⭐⭐

• ⭐⭐

@melihguney

Bu video ve bunun gibi EB3 tercrübelerini aktaran bir çok kişiyi dinledim , sizin dediklerinizi daha önce hiç duymadım , 1 yıl bitmeden Green card sahibi olunuyor , 5 yıl sonunda Vatandaşlığa başvuru yapılabiliyor Ayrıca size sponsor olan hiç bir firmanın sizi 5 yıl çalışmak zorunda bırakacağını sanmıyorum , zaten hali hazırda 2-3 Sponsor firma var bunlarda 1 yıllık çalışma zorunluluğu istiyor . Konuyla alakalı bilgisine güvendiğim Sn.@tufank ve @denizci10 bizi aydınlatır diye düşünüyorum.

• @debbieLA77, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@JesusLord gidip bir sorsana kazanmış mı olmuş 🙂

Maalesef gidip soracak kadar yakınlığım yok üstelik bir kaç kez kendileri polisi aramıştı bizim evdeki kavgadan dolayı(nasıl duydularsa) ayrıca sesler artmaya başladı yan komşu değil yan sokaktan dahil

• ⭐⭐

@melihguney bu iletinin neresini düzeltsem bilemedim. Eb3 vize türü işverenin sponsor olduğu bir vize türü. 3 kategorisi var. İşveren ben bu personeli çalıştıracağım diye çalışma bakanlığına başvuruyor. Sonrası ds260 ve bültene göre randevu alma. Sizin dediğiniz gibi bir durum yok. O nedenle dediğim iletiyi okuyalım,yanlış bilgi vermekten kaçınalım.

• ⭐⭐

@hdemircanusa Sponsor ile çalışma zorunluluğu 1 yıldır. Greencard çalışma sonrası değil öncesinde alınır. 5 yıl sonra vatandaşlık süreci başlayabilir. Süreç şu anda ortalama 4 yıl gibi.

• ⭐⭐

@Riethian Ben bildiklerimi tazelemiş oldum da , yukarıdaki arkadaş başka bir vize türünden bahseder gibi yazınca , millet bildiğini unuttu

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@Wefan-Maharramova Geçtiğimiz yıllara bakarsak Ankara'dan mülakat alma olasılığınız düşük , Bu yıl nasıl bir performans verecek bilemeyiz , AOS ile alakalı forum içinde arama yaparak bilgi edinebilirsiniz . Sürecinizi imzanıza taşımayı unutmayın.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

36

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |