DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Erkenden uyandık uyku tutmadı, sonuca bakmaktan öyle korkuyorum ki

• Bendeki bu rahatlığı çözmeye çalışıyorum bugüne kadar en sakin bekleyişimi yaşıyorum. Sizlerin o keyifli heyecanlı yorumlarınızı okumak iyi geliyor herhalde. Yürekten isteyen herkesin mutlulukla uyuyacağı yada mutluluktan uyuyamayacağı 🤭bir gün olsun. Bol şans hepinize🙏

• ⭐⭐

Bu arada bugün aynı zamanda Star Wars günü. Güç bizimle olsun :))

0cfc2b36-aeaa-4946-9af5-4ef4d771f6f4-image.png

• ⭐⭐

@waterman olmazsa olmaz tabi yerimizi almamız lazım 😄

• Olur da kazanırsak ds260 formunu ilk dolduran daha önce mi mülakata giriyor? Foruma en son girdiğimde buna benzer bir mesaj görmüştüm, bunun hakkında bir bilgisi olan var mı acaba?

• @USA forumda bile ilk başvurusunda kazanıp gitmeyip ertesi sene başvurup yine kazanan var. Yani bu çok büyük bir şans. İlk başvurusunda kazanan çok fazla insan tanıyorum. Gel gör ki 20 senedir başvurup kazanamayan da tanıyorum. Nasip kısmet işi.

• Dün niyeyse aşırı heyecanlandım ama bugün bi rahatlama var çözemedim ne alaka 🙂 akşam büyük ihtimal forum çökecek şimdiden herkesin şansı açık olsun. Umarım hazır olan orda mutlu olacak insanlara çıkar 🙏🏻✌🏻

• Hiç bir heyecan yok, ilk başvurunları anlıyorum

Bugün ben ve eşim dahil 8 sonuç sorgulayacağız bakalım ne olacak 🙂

• @vaegir bu olay yıldan yıla değişiyor. kimi yıllar başvuru formunu doldurma sırasına göre kimi yıllar case numarasına göre verildiği oldu. geçen seneki mülakatlara baktığımda genel olarak case numarasına göre verildiğini görüyoruz. bu sene ne olur bilmiyorum. ama erken dönemde doldurmakta fayda var.

• ⭐⭐⭐

USA Dreaming 🔥🔥🔥

438145917_1041259941005208_5483886995420575208_n.jpg

• Dün kahve falıma baktı bir tanıdığım. fincanı kapatmadan önce bir dilek tut dedi. ne dilediğim malum. fakat fala bakarken tuttuğun dilek için daha zaman var dedi. o yüzden çok heyecanım yok.:)

• Akşamki Plan:
    17:00 Gibi Foruma Grip Herkesin Heyecanını Paylaşmak Ortak Olmak.
    Hayalleri-Planları Okumak.
    18:00 Gibi Site Çökmeye Başlar Ufak Ufak.
    19:00 Nargile Cafeye Gidip Ortalığın Yatışmasını Beklenecek.
    22:00 Gibi 3-4 Glutensiz Beer Alıp Eve Gidilir.
    23:00 HAS NOT BEED SELECTED Yazısı Görülünce Üzüntüden İçeriz
    Diğer Yazının Ne Olduğunu Bile Bilmiyorum Diğeri Çıkarsa da Mutluluktan İçeriz 🙂
    Pazar Günüde HAS NOT BEED SELECTED Yazısı Alan Arkadaşlarla Kadıköyde Buluşup Rakı Gecesi Yaparız Ne Yapalım 🙂

• Selam millet, kazananların sonuçlarına bakarken yaptığı bir totem falan var mı ya ? 😃

• bugün ben kazanacağım 777 741 889 555 444

• Hadi bakalım hayırlısı 🙂

• ⭐⭐

İlk başvurunun heyecanını taşıyorum … Bu forumdaki herkes kazanır umarım 🙏

• @lawyergirl totem mi yapıyorsun.:)

• ⭐⭐

@melihguney Herhangi bir totemim yok 🙂

• umutla bekleyen kardeşlerimizin hepsine çıkar inşallah hayallerinin gerçek olmasını diliyorum ailemden 5 başvuru var şansları bol olsun

• ⭐⭐

@salih-atilla Amin inşallah

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |