DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @OA-OA merhaba, hangi ülke varandaşlığınız var, bizim de var da yazsak mı acaba diye düşündüm.

• @eren34 ben de geçen hafta pazartesi yazdım ama cevap vermediler.1 şubat 29 şubat ve 1 mart tarihlerinde olumsuz yanıt almıştım. şimdi cevap vermemeleri mailimin okunmadan silinmiş olabilme ihtimalini düşündürüyor 😞

• Bugün CEAC'tan baktığımda ise 'Refused' gördüm - bu normal mi - konu hakkında bir yorumu olan olur mu?

• Merhabalar;
    Viyana başvurularında son günlerde olumlu cevap alan var mı?
    Geçen hafta başvurdum. Bir cevap dönmediler

• @ramazansahin merhaba, Rusya vatandaşlığımız var bizim. Sizin CN 15XXX yani KCC ile dosya taşımak için geç kalmışsınız. Hangi ülke için başvuru yapacaksınız bilmiyorum ama umarım konsolosluk cevap verir size

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Yiğit-Konur olur, oldu da 🙂
    böyle görünmesi çok normal, sebebini detaylıca yazmıştım forumda. inceleyin lütfen..

• @mehmet-ünlü 13 nisanda olumsuz dönmüşler forumda bir arkadaşa. ben geçen hafta yazdım cevap vermediler henüz:( cevap verirlerse yazar mısınız

• Merhaba, benim dosya numaram 19000 küsür. Türkiye'de yavaş ilerliyor şeklinde gözüküyor. Burada görüşmeyi beklemek mi daha mantıklı yoksa turist vizesiyle NYC konsolosluğuna taşımak mı mantıklı olur? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• Mülakat bekleyen herkese Allah sabır versin. Uzaktan izliyorum, endişeli ve stresli görünüyor.
    Sabırla bekleyen, uğraşan herkesin vizelerine kavuşmasını dilerim.

• Ben olumsuz dönüş aldım ve bir daha mail atmamam tarzında birşey söylendi @mehmet-ünlü

• @burcu-kandemir öncelikle bol şans, biraz kafanız karışmış veya bilgi eksikliğiniz var. Güncel geçerli bir ABD vizeniz var ise, AOS süreci ile ilgili aşağıdaki linkten izlenebilecek süreç ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Yukarıdaki arama butonunu & anahtar kelimeler kullanarak forumda zaman geçirmeniz ve geçmiş deneyimleri okumanız şansınızı artıracaktır.

https://yesilkartforum.com/forum/topic/118/aos-adjustment-of-status-ile-green-card-almak?_=1713185820589

• Bugün Avusturya schengen başvurum sonuçlandı. 8 gün tek giriş alabildim bakalım yetiştirebilecek miyim bu süre zarfı içerisinde. Süreç sonlanana kadar hesap kitap yapmaya devam anlaşılan

• @erene diğer arkadaşların deneyimlerine bakılırsa 8 gün yeterli olacaktır eksik yada hatalı evrakla gitmemeye özen gösterin ve resmi tatillere yakın günlere denk gelmiyodur umarım

• @burcu-kandemir AOS mantıklı 19k geçen sene Ankaradan alamadı.

• ⭐⭐

@erene 8 gün yetmezsede işiniz bitene kadar kalın ve vizenizi alın. Çıkarken ceza yersiniz en fazla. Bunu göze alın bence.

• Bugün bende Vienna dan olumsuz dönüş aldım dosya taşıma talebim için . Umarım hepimiz için bir umut tekrar olumlu dönmeye başlarlar gelecek aylarda.

• @baran-bozdogan bu sene 10 k bile alamayacak gibi..

• @fyrnaa cevap alırsam yazarım tabiki sen de aynı şekilde cevap alırsan iletebilirsen sevinirim
    teşekkürler

• ⭐⭐⭐

@selamibasaran Lütfen yasal olmayan vize ihlal önerileri vermeyin. Benzer durumlar yaşandı, ilk defa olmuyor bu durum.

• @lumos, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

@selamibasaran Lütfen yasal olmayan vize ihlal önerileri vermeyin. Benzer durumlar yaşandı, ilk defa olmuyor bu durum.

Forumun ilk 3 geri dönüş yapan kişilerinden birisiniz.Hayat her zaman kalbinizin güzelliği gibi dönüş yapsın size..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

107

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.9k

| | | |