DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

Bu adama koca forumda bir tek ben bayılıyorum sanırım. 😂

• ⭐⭐

@Ping-PONG Trump öyle birisi ki ilk defa gittiği zengin restorantına sırf misafirine iyi görünmek için sık sık geliyormuş imajı vermesi için garsonun cebine para sıkıştırıp ona istediği şeyleri söyleten bir ikizler burcu. Burada kadına para bile vermiş olabilir sırf bu imajı vermek için. O yüzden çokta şeyetmemek lazım ne demişler siyasileri al birine vur ötekine 😁

• Yasaklı

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Ping-PONG Trump öyle birisi ki ilk defa gittiği zengin restorantına sırf misafirine iyi görünmek için sık sık geliyormuş imajı vermesi için garsonun cebine para sıkıştırıp ona istediği şeyleri söyleten bir ikizler burcu. Burada kadına para bile vermiş olabilir sırf bu imajı vermek için. O yüzden çokta şeyetmemek lazım ne demişler siyasileri al birine vur ötekine 😁

Sorun yok ki dostum. Ben adamın mizacıni seviyorum zaten 😂

• @Ping-PONG Boşverin abi mizacı, bizde de Ali Ağaoğlu öyle.

• @Birgariphayat Sonuna kadar haklısın , ve altına imzamı atarım . Planlarını kimse ile paylaşma çünki yapmaman / yapamaman için seni aşağıya çekerler . Sözünü kendime motto edindim . Bu sene İlk defa green card'a başvurduk ailecek oglumuzun şansına ve bu forumu bulana kadar eşim ve ben hariç kimsenin bu konudan haberi yoktu ve hala daha buradakiler hariç kimse bilmiyor 🙂 biraz batıl inançlarım vardır.

İngilizce ögrenmek istersin bu yaştan sonra olmaz derler .
    yeni bir iş kovalıycam dersin otur oturdugun yerde düzenini bozma derler .
    başka bir ülkeye gidecegim dersin , kendini ve aileni oralarda rezil edeceksin saçmalama derler.
    ama bunları size söyleyenlerin hepsi gizli gizli sizin yapmak istediklerinizi , taklit etmeye çalışırlar .

o yüzden ben artık susup öyle yapıyorum 🙂

• @SYTSNGR aynen öle bende kimseye sölemedim sölemicemde taaaki pasaportu alana kadar.Aşağı çekmenin ötesinde bir de ya kazanırsa diyip içten içe kıskançlık enerjiside oluşuyor

• Zaten en yakınımızdakiler bile bizi aşağı çekmeye çalışıyor. Gitme sebeplerimizden biri de bu değil mi?!

• @SİRAYSESSİZ Benim bir almanya göç olayım vardı. ben daha evraklarımı hazırlarken söylemiştim herkese ,Evrakları hazırlıyorum onay alırsam gidecegiz diye . Kendi ailemde dahil eşimin ailesi ve eş dosttan o kadar olumsuzluklar gördüm ki , olur iş olmaz oldu . Bütün kapılar kapandı suratıma , düzgün giden işim bozuldu . En son hayırlısı buymus diyip başka ufuklara yelken açtım .

Şimdi işimi sessiz yürütüyorum , kafam rahat . Çıktuıgını göriyim , vize pasaporta basılıp , ucak biletleri alındıgında . Hakkınızı helal edin biz gidiyoruz diyene kadr kimseye birşey söylemem artık 🙂

• @HASNOTBEN Türkiye'de olumsuzluk ve kaosla beslenen ve karşısındaki düştüğünde mutlu olan bir kitle var . Dedigin gibi bunlarla mücadele etmek , çalışarak ailene bakmaktan daha yoruzu hale geliyor bir süre sonra , Gitmek istemenin sebebi seninde söyledigin gibi en başlıca sebeblerinden birtanesi bu malesef .

• @SYTSNGR ama o insanlar sizden üzgün görünür ve aslında içi göbek atar malesef kimseye bir şeyinizden bahsetmeyin evmi alacaksın arabamı hiç bir şeyinizi söylemeyin içinizde yaşayın. herkese bol şans

• ⭐⭐⭐

@SYTSNGR, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@SİRAYSESSİZ Benim bir almanya göç olayım vardı. ben daha evraklarımı hazırlarken söylemiştim herkese ,Evrakları hazırlıyorum onay alırsam gidecegiz diye . Kendi ailemde dahil eşimin ailesi ve eş dosttan o kadar olumsuzluklar gördüm ki , olur iş olmaz oldu . Bütün kapılar kapandı suratıma , düzgün giden işim bozuldu . En son hayırlısı buymus diyip başka ufuklara yelken açtım .

Şimdi işimi sessiz yürütüyorum , kafam rahat . Çıktuıgını göriyim , vize pasaporta basılıp , ucak biletleri alındıgında . Hakkınızı helal edin biz gidiyoruz diyene kadr kimseye birşey söylemem artık 🙂

Çok büyük konuşmayayım ama forum ailem hariç hemen hemen herkes bir gönderi (face, ig vs) ile öğrenecek gittiğimi.

foto 1, elimle 5 yaptığım ( önceki aylarda elimle 1,2,3,4 yaptığım fotolar da olacak. Bu planımı geçen sene yazmıştım. belki hatırlayanlar olacaktır. 🤭)
    foto 2, elimle 5 yaparken sağa sola salladığım (bye) Beki arka planda havalimanı belki biletler vs de olabilir 😂

• @hadi-BE İşte o aşamaya kadar benimde amacım kimsenin bilmemesi , Havalimanından giderken Amerikan başkanıda dahil tüm herkes gittiğimi öğrenebilir 😀

• ⭐⭐⭐

@SYTSNGR, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE İşte o aşamaya kadar benimde amacım kimsenin bilmemesi , Havalimanından giderken Amerikan başkanıdandahil tüm herkes gittiğimi öğrenebilir 😀

Düşünsene, millet şok 😎 hehe süper! 😂

• @hadi-BE Hahah Hoçça galın gideyom ben . Pankartı bile açabilirim 😀

IMG_8745.jpeg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hadi-BE uçağa binerken körük kapısının hangi yöne gittiğini gösteren tabela önünde ben resim çekilicem.

• Günaydın forumcular ☀🇺🇸

• ⭐⭐

@SYTSNGR Hocam havalimanında bile haber vermeyin uçak rötar yapar bir şey olur abd ye varınca verin bence haberi hatta gc basılsın alın dönün öyle verin 😁

• @newbie97 Bu daha iyi. Nemelazım uçağı bile kaçırabilirler 🙂

• Tünaydın arkadaşlar sayacı göremiyorum

• ⭐⭐

@hasnotben Her şey beklenir aynı tip akrabalardan bende de var birine haber versem ışık hızıyla tüm sülaleye yayılır haber zaten akrabaların arasında en başarısız, en vasıfsız ben olarak göründüğüm için muhakkak nazar felan değer

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

124

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.2k

| | | |