DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@kutaykc allahları varsa takılmazlar.

• günaydın. greencard talihlisi olduktan sonra evlendik ve birçok yerde ilişki kanıtlamak için bazı belgeler, resimler toplanmalı diye okudum. konuşmalar ve resimler harici neler götürebiliriz bu konuyla ilgili olarak?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aslı-Uslu konuşmalara gerek yok.
    düğün ya da nikahınızda ailelerinizle birlikte çekindiğiniz fotoğrafları eklemeniz yeterli.

geçmiş yıllarda nikah şahitlerini ve eşinin kendisine takdığı yüzgörümlüğünü konsolosluğa götüren bir çiftimiz büyük olaylara sebep oldu, bunu sakın yapmayın.

• tamam, teşekkür ediyorum.

• Selamlar, DV sürecini yürütürken AOS yapma ihtimalimi elimden kaçırmamak için Amerika'dan yüksek lisans kabulü aldım. Eğer F1 vizesini alabilirsem, Amerika'ya en erken 31 Mart'da giriş yapabileceğim. Burası tabi AOS'u ilgilendiren bir konu (geç kalma ihtimali vs).

Eğer F1 vizesinden red alırsam, sonraki DV görüşmesinde negatif bir etki yaratır mı? Haricen dosya taşımaya da çalışıyorum herkes gibi.

• @gucarslan 🙂 vallahi sesli güldüm hocam :-))))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@asilolcu hayır, hiçbir etki yaratmaz.
    bol şans..

• Merhaba tekrardan evet forum için kullanmadığım gibi o tabiri, forum içerisindeki arkadaşlardan da sizlerden de doğru bilgiye ulaşmış durumdayım. İlginiz ve alakanız için teşekkür ediyorum. Gidişata göre deneyimlerimi mülakat alırsam paylaşacağım. İyi günler, sevgilerimle @gucarslan

• @Zeynep-İlkbal-Yazıcı Rica ederim, mutluluklar dilerim. Yolunuz açık olsun.

• Bu ileti silindi!

• Yeni bülten yayınlandı. Avrupa için cut-off 16000. Asya için 7000, İran için de 6750. Bu sene tutturdukları rutini devam ettirirlerse önümüzdeki hafta içi mülakat dağıtımı yaparlar diye düşünüyorum. Umarım Asya ve Avrupa arasındaki 9k cut-off farkı bu dağıtımda Ankara'da mülakata girecek Türkler lehine sonuç doğurur.

• Yeni bülten hayırlı uğurlu olsun. Bolca mülakat almak dileğiyle.

• Bülten açıklandııı, umarım bu ay gelirrrr

• Merhaba arkadaşlar şuan Houstondayim green kart ile geldim 4 ay oldu . Fakat geri Türkiye’ye dönüp 8 ay kalmam gerekli , okulum devam ediyor . Geri abd den çıkış hakkımız varmı ? Yoksa bir süre sınırlaması var mıdır .? Teşekkürler

• @Satisfaction umarım,

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@madeby green kartın kart olarak eline geldi mi acaba geldiyse hiçbir sorun yok. Ancak kart olarak gelmedi ise pasaportun vizen girişinden 1 yıl geçerli ondan kart gelmedi ise kart gelince sen Türkiyede olursan muhakkak eline geçmesi gerekiyor.

• @gucarslan sesli güldüm yaaa 🙂 Bugün ilk gülümsemem sabahın ilk saatlerinde sizin sayenizde oldu, Allah hep güldürsün sizi yaa 🙂

• @CİHAN Merhaba, 6 Ay'dan fazla Amerika dışında kalma ile ilgili forumun başka başlığı var. O başlığı okumanı tavsiye ederim. Net bilgim olmadığı için yorumlayamıyorum ama tecrübeli arkadaşlar yanıt verecektir mutlaka, ama öncesinde ilgili başlığı okumanı tavsiye ederim.
    Saygılarımla...

• Herkese selamlar yeni bültenin herkese hayırlı olmasını diliyorum.Cn im 169** sanırım önümüzdeki ay current olacak aos için numara current olduğu an dosyayı verebilirmiyim?cut off numaraların dahil olduğu gurup o an current oluyor mu yoksa bu ay mart için yazıyor o tarih mi beklenmeli.Teşekkürler ve sevgiler

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.0k

| | | |