DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar sizlere bir soru sormak istiyorum. Lütfen beni yönlendirmenizi rica ediyorum.

Öz ablam ve ailesi 12 yıldır ABD'de yaşıyorlar (ABD Vatandaşı Green Card ile)
    Daha yeni et fabrikası kurdular.
    Kendim Lisans İşletme ve Önlisans İklimlendirme ve soğutma teknolojisi mezunuyum.
    Şu an bir firmada 6 yıldır İnsan Kaynakları departmanında çalışıyorum.
    Nasıl bir yol izleyerek ben de ailecek ABD'ye yerleşebilirim. (Çalışma vizesi v.b gibi)

Bana uygun bir vize türü önerebilir misiniz ?

Şimdiden teşekkürler,

• @amerikan_rüyası Ben Türkiye'den Amerikaya gitmek isteyen bir insana önce Avrupaya gitmesini ve orada bir hayat kurmasını orayı Anakonumu yapıp daha sonra Amerikaya gidip gitmemeyi düşünmesini öneririm. Türkiyede içinde bulunduğumuz hayat şartlarından dolayı başvuru sonuçlarında olumsuzlukla karşılaşınca üzülüyoruz. Bu yanlıştır. Önce kafamız rahat olacak ki sonucu bizi üzmesin. Örnek vericek olursam DV-2017 de Danimarka'dan katılımcı sayısı 2689 dur. Kazanan sayısı 44 tür. Kazanma olasılığı %1.64 tür. Olasılıklar birbirine yakın gibi gözüksede katılan kişi sayısının az olması her zaman için çok büyük bir avantajdır. Ayrıca refahınız iyi duruma gelirse belkide Amerikaya gitmek istemeyeceksiniz. Bu önerim herkes için geçerlidir.

DV-2017 Dünya İstatistikleri:

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@Yasin-Yasa-0 trump zamanında da göçmenler gidiyordu gelse yine gelecek ha geçen sayısı azalır belki ama yine giden bir yolunu bulup ister tünelle ister denizden botla geçer o sınırı. Gc nin kaldırılacağını sanmıyorum trumpun gelmesinin tek iyi yanı eb3 ün hızlanması olur ama gc işlerini zorlaştıracağı kesin. Onu da kazananlar düşünecek biz zaten forum olarak kazanamadığımız için pek ilgilendirmiyor 😁

Bu gidisle forumdaşlar olarak bizim hal buna dönücek 😂
    ec799b79-dbe4-4a75-9511-647bc4d6df68-image.png

• ⭐⭐

• Yav 2 gündür çıkmadıgını hiç kafaya takmıyordum , fakat gelipte iş yerinde basiretsiz müdürümle mobbing seansına katıldıgım için tekrardan bunalıma girdim 🙂

• Valla yapılacak en iyi şey unutup ekimde tekrar başvurmak

• durumu olan arkadaşlar başka yollar deneyin (diğer vize türleri, diğer ülkeler v.s) sadece greencrad'a bel bağlamayın

• @T-C-Kubilay-Dikici @tufank beyin dediği gibi çok çok özel durumlar yoksa forum en büyük danışman iyice kurcalayın tüm sorulara cevap var. bende danışmanlık düşünüyordum ama bu kadar açık bilgi varken boşa para vermekten başka bir şey değil.

• @SYTSNGR Daha öncede uğradığın mobbingden bahsetmiştin. Zaten loto çıkmamış moralimiz bozuk senin o müdüre fena tutuldum ben. O kadar adamız burada adres ver gelelim

• yok abi bu çekilişle olacak iş değil

• Bu ileti silindi!

• @obrimabi İstanbul zincirlikuyu , Has not been diye bagırın ben kapıya cıkarım 😀 Arada ayırıyormus gibi yapıp bende fururum 😀

• ⭐⭐

@SYTSNGR Dava açalım ? 🙂

• ⭐⭐

@newbie97 Profil fotoğrafından dolayı seni ciddiye alamıyorum çok komik 😄😄

• @lawyergirl @newbie97 baktı 777'den hayır yok değiştirim bari dedi 🙂

• Geçen sene kazanıp bu sene tekrar kazananlar var, şans işte.
    Ondan önceki yılda olmuştu.

Tekrar başvuracağız, yapacak bir şey yok...

• Bendeki bu aciyi ancak bi kahve dindirir. Bi kahve yapiyim kendime zaten gc de cikmadi. Ben galiba bütün şansi 2017 de kullandim ya ondan dolayi şansim kalmadi hiç 🥲

• ⭐⭐⭐

@hasnotben, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Günaydın DV2026'yı sabırsızlıkla bekleyen forum dostları. Odadaki ilk iletimi yazayım.Çok bekledik, umut ettik, hayal ettik. Bu sene de olmadı. Hem de kendimle birlikte beş kişiydik ve hiçbirimiz kazanamadık. Tüm umut kırıcı haberlere ve durumlara rağmen peşini bırakmayacağız. İçimizdeki kazanma azmi giderek körüklenecek ve gidene kadar maddi ve manevi birikimlere devam edeceğiz. 'Kahverengi dallardan pembe çiçekler açtığına göre ümitsizliğe gerek yok.' demiş şair. Her zamanki gibi yine buradayız.. Abd sokaklarındayız.. @hadi-BE hadi hocam buraları yeşillendir

Yeşil hayallerim bitti be. Belki sonra. 10 sene olsa da koyuyor hala 😁

• ⭐⭐⭐

@obrimabi, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

1 gün daha geçti azı gitti çoğu kaldı. Hesaplamalarıma göre 363 gün kaldı. Küçükken vergi iadeleri yapıldığı zaman babam fiş yazma görevini bana verirdi işte o gün sayılarla uğraşırken matematik yeteneğimi keşfetmiştim. Herkese yeni günden merhaba dostlar

Sonuç gününü değil, başvuru gününü say.

• ⭐⭐⭐

@Riethian, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc Facebook'ta yazıyorlar genelde. Enteresan hikayeler okudum. Bir çift Meksika sınırından kaçak giriş yapmış ama bu sene çekilişi kazanmışlar. Ama muhtemelen kaçak giriş nedeni ile alamayacaklar. Bir öğrenci turist vizesi ile gidip F1'e geçiş yapacakmış ama o da kazanmış :)) Şans ve şanssızlık çok önemli.

Kanadada 7 senedir yaşayan bir çifte de çıkmış.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

37

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |